Digitálna agentúra Riant - tvorba web stránok a digitálny marketing

Naše referencie

hovoria za nás

Pozrite si výber z digitálnych projektov, ktoré sme realizovali v poslednej dobe. Nájdete medzi nimi responzívne web stránky, digitálne koncepty, logá a iné kreatívne výstupy.

Golierik

Najpohodlnejšia čistiareň oblečenia

Pre bratislavskú čistiareň Golierik sme navrhli a zrealizovali kompletnú digitálnu stratégiu.

LeadEvents

Nielen eventová agentúra

Pre chalanov z LeadEvents sme zabezpečili tvorbu loga, grafický návrh a programovanie webu, ktorý je plne responzívny a funguje skvelo na všetkých mobilných zariadeniach.

Jases

Príprava a realizácia stavieb

Dobre etablovaná stavebná spoločnosť Jases od nás dostala moderný, responzívny redizajn web stránky. Postarali sme sa aj o refresh ich loga.

Aqua Slovakia

Za čistejšie životné prostredie

Pre spoločnosť Aqua Slovakia, s.r.o. sme vytvorili web stránku so zameraním na výkup papiera. Prehľadnosť, dobrá dostupnosť informácií a jednoduché ovládacie prvky boli hlavnými kritériami nášho klienta.

Sulivet

Veterinárna ambulancia

Veterinárna ambulancia Sulivet potrebovala, ako každá začínajúca firma, osloviť široký okruh potenciálnych zákazníkov. Digitálny priestor bol v tomto prípade jasnou voľbou.

Kavali

English Clarity

Mali sme tu česť pracovať na digitálnej stratégii copywritingovej agentúry Kavali. Samozrejme, nezaobišlo sa to bez peknej, ale hlavne funkčnej web stránky.

Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici

Komplexný portál

Pre internetové sídlo Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici sme zabezpečili kompletné grafické spracovanie portálu, programovanie responzívnej šablóny na mieru a prechod na novú verziu backendového systému.

GKNG

Komplexné geodetické služby

Geodézia, kataster, nehnuteľnosti a geografický informačný systém, to sú oblasti, ktorým sa venuje náš dlhoročný klient GKNG. V rámci ich novej kampane, primárne zameranej na oslovenie nových klientov, sme spolupracovali na návrhu komplexnej digitálnej stratégie.

Ekonferencie

Elegantné logo

Pre novovznikajúci portál Ekonferencie sme vytvorili elegantné minimalistické logo.

Máte otázky
alebo potrebujete poradiť?

neváhajte nás kontaktovať