Digitálna agentúra Riant - tvorba web stránok a digitálny marketing

Oradent

Centrum mikroskopickej stomatológie

Oradent je moderná rodinná zubná klinika, zameraná na mikroskopickú stomatológiu. Len nedávno sa Oradent presťahoval do nových priestorov a aj preto nás oslovili s požiadavkou na vytvorenie reprezentatívnej web stránky.

Zadanie znelo jasne, vytvoriť web stránku, ktorá odprezentuje špičkový tím lekárov a ostatných zamestnancov, prvotriedne vybavenie kliniky a celú škálu poskytovaných služieb. Vsadili sme na minimalistický dizajn s použitím jemných farieb, doplnených o výraznú červenú, ktorá je farbou Oradnetu. Na stránke dominujú veľké fotografie, ktoré používateľovi autenticky predstavia celú kliniku.

Web stránka bola pripravená na mieru vrátane administračného rozhrania pre správu obsahu. Je plne optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Dôraz bol kladený aj na optimalizáciu rýchlosti načítania stránky, najmä kvôli relatívne veľkému množstvu použitých fotiek.

Bezplatná konzultácia

vášho projektu

Napíšte nám o vašom projekte. Radi sa s vami osobne alebo prostredníctvom telefónu porozprávame o možnostiach jeho realizácie v digitálnom prostredí.
Prvá konzultácia je bezplatná.

Váš email alebo telefón
Stručný popis projektu

Máte otázky
alebo potrebujete poradiť?

neváhajte nás kontaktovať