Digitálna agentúra Riant - tvorba web stránok a digitálny marketing

Richard Rehorovsky Photography

Profesionálny fotograf

Hlavným cieľom web stránky šikovného fotografa Richarda Rehorovského je odprezentovať portfólio fotografií rôznej tematiky, ako je svadba, portrét, event alebo fotografia dokumentujúca cestovateľské zážitky. Tomuto cieľu je prispôsobený aj dizajn stránky, pripravený výhradne v čierno-bielej farebnosti, ktorá necháva najlepšie vyniknúť prezentované fotografie. Okrem toho web poskytuje aj priestor na uverejňovanie blogových článkov. Samozrejmosťou je plná responzivita web stránky, takže používateľská skúsenosť pri prezeraní webu bude ideálna tak na desktope, ako aj na mobilných zariadeniach všetkých možných druhov.

Na pozadí webu je prehľadný redakčný systém, ktorý správcovi stránky umožňuje jednoduché pridávanie nových fotografií, referencií a blogových článkov. Tým, že na stránke je publikované relatívne veľké množstvo obrázkov, ktoré môžu svojou veľkosťou najviac uškodiť rýchlosti načítania webu, optimalizácia webu si vyžadovala zvýšený dôraz. S výslednou rýchlosťou načítania sme nakoniec viac než spokojní ( a náš klient takisto :) ). Podarilo sa nám ju dosiahnuť aj prostredníctvom dynamicky generovaných thumbnailov (zmenšenín) obrázkov a asynchrónnym dočítavaním obrázkov.

Trh s fotografickými službami je veľmi konkurenčný a preto si zvýšenú pozornosť vyžadovala aj technická on-page optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Cieľom je vyžiť v maximálnej možnej miere potenciál skrytý v organických výsledkoch vyhľadávania pre hlavné kľúčové slová naviazané na fotografické služby.

Bezplatná konzultácia

vášho projektu

Napíšte nám o vašom projekte. Radi sa s vami osobne alebo prostredníctvom telefónu porozprávame o možnostiach jeho realizácie v digitálnom prostredí.
Prvá konzultácia je bezplatná.

Váš email alebo telefón
Stručný popis projektu

Máte otázky
alebo potrebujete poradiť?

neváhajte nás kontaktovať