Digitálna agentúra Riant - tvorba web stránok a digitálny marketing

Gipsol

Mobilná aplikácia

Spoločnosť Gipsol, a.s. sa zaoberá predajom stavebného materiálu a prevádzkuje sadrokartónové centrum v Bratislave. Vytvorili sme pre nich mobilnú aplikáciu a zrealizovali viaceré marketingové kampane.

 

Aplikácia pre iOS a Android

Cieľovú skupinu mobilnej aplikácie tvoria domáci ale aj profesionálni majstri - stavbári. Poslúži im napríklad prehľadne spracovanými pracovnými postupmi s fotodokumentáciou, ale aj na výpočet spotreby materiálu pri rôznych stavebných prácach. Na základe výpočtu majú používatelia možnosť vyžiadať si cenovú ponuku zo spoločnosti Gipsol priamo cez aplikáciu. Okrem toho používatelia v aplikácii nájdu užitočné nástroje ako meter, baterka, vodováha, prevodník jednotiek, meranie vzdialenosti a čítačka QR kódov. Nechýbajú aktuálne akciové letáky, informácie o predajných miestach a kontakty.

 

Aplikácia je kompatibilná s platformami iOS a Android. Je voľne dostupná na App Store https://apple.co/2Wf1Lvr a na Play Store https://bit.ly/2FJeD8n

Bezplatná konzultácia

vášho projektu

Napíšte nám o vašom projekte. Radi sa s vami osobne alebo prostredníctvom telefónu porozprávame o možnostiach jeho realizácie v digitálnom prostredí.
Prvá konzultácia je bezplatná.

Váš email alebo telefón
Stručný popis projektu

Máte otázky
alebo potrebujete poradiť?

neváhajte nás kontaktovať