Digitálna agentúra Riant - tvorba web stránok a digitálny marketing

GKNG

Komplexné geodetické služby

Geodézia, kataster, nehnuteľnosti a geografický informačný systém, to sú oblasti, ktorým sa venuje náš dlhoročný klient GKNG. V rámci ich novej kampane, primárne zameranej na oslovenie nových klientov, sme spolupracovali na návrhu komplexnej digitálnej stratégie.

Základom je prehľadný web, ktorý je optimalizovaný na generovanie leadov na nových potenciálnych zákazníkov. Samozrejmosťou je plná responzivita, ktorá zabezpečí, že web stránka vyzerá a funguje stopercentvne na všetkých typoch zariadení, od klasických desktopov, cez tablety, až po rôzne druhy smartfónov. Web stránka tiež prešla pokročilou optimalizáciou rýchlosti načítavania.

Prílev návštevníkov pre web stránku zabezpečujú viaceré kanále digitálneho marketingu. S cieľom zvýšiť organický traffic bola vykonaná onpage optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), ktorá sa týkala technickej a obsahovej časti webu. Presne zadefinovanú cieľovú skupinu zákazníkov GKNG oslovuje prostredníctvom výkonostného marketingu.

Bezplatná konzultácia

vášho projektu

Napíšte nám o vašom projekte. Radi sa s vami osobne alebo prostredníctvom telefónu porozprávame o možnostiach jeho realizácie v digitálnom prostredí.
Prvá konzultácia je bezplatná.

Váš email alebo telefón
Stručný popis projektu

Máte otázky
alebo potrebujete poradiť?

neváhajte nás kontaktovať